Alter Domus

Alter Domus

Nowoczesny, komfortowy budynek, profesjonalny i zaangażowany personel, świadomość potrzeb i chęć zaspakajania oczekiwań. Zależy nam, aby każdy z naszych gości otrzymał dokładnie to, czego oczekuje.

Zobacz więcej

 

Opieka

Opieka

Kilka dni, kilka tygodni, a może na dłużej? Szeroki wachlarz elastycznych wariantów opieki, który przygotowaliśmy, spełni oczekiwania zarówno naszych gości jak i ich rodzin. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Zobacz więcej

 

Rehabilitacja

Rehabilitacja

Jesteś naszym gościem na dłużej, czy może potrzebujesz tylko poprawić stan swojego zdrowia korzystając z pojedynczych zabiegów? Każdemu, niezależnie od wieku spróbujemy pomóc oferując program rehabilitacyjny dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Zobacz więcej

 

Muzykoterapia

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Muzyka łagodzi obyczaje. A czasami po prostu umila czas. Dlatego zapoczątkowaliśmy zajęcia z muzykoterapii. Na razie odbyło się pilotażowo jedno spotkanie, ale patrząc na odbiór zajęć przez naszych Podopiecznych będziemy starali się kontynuować tę ideę. Najbliższe zajęcia odbędą się jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia, więc na pewno będzie okazja przypomnieć sobie i podszlifować szeroki wachlarz kolęd i pastorałek. Zdjęcia z zajęć znajdują się na naszym profilu na facebook'u - link do albumów w GALERII.