Alter Domus

Alter Domus

Nowoczesny, komfortowy budynek, profesjonalny i zaangażowany personel, świadomość potrzeb i chęć zaspakajania oczekiwań. Zależy nam, aby każdy z naszych gości otrzymał dokładnie to, czego oczekuje.

Zobacz więcej

 

Opieka

Opieka

Kilka dni, kilka tygodni, a może na dłużej? Szeroki wachlarz elastycznych wariantów opieki, który przygotowaliśmy, spełni oczekiwania zarówno naszych gości jak i ich rodzin. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Zobacz więcej

 

Rehabilitacja

Rehabilitacja

Jesteś naszym gościem na dłużej, czy może potrzebujesz tylko poprawić stan swojego zdrowia korzystając z pojedynczych zabiegów? Każdemu, niezależnie od wieku spróbujemy pomóc oferując program rehabilitacyjny dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Zobacz więcej

 

Wiosna coraz bliżej

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Z pierwszymi promieniami słońca zwiastującymi wiosnę możemy powoli wrócić do spędzania czasu na dworze. Zimą tylko najbardziej zagorzali fani spacerów decydowali się na ruch na świeżym powietrzu, ale czym bliżej wiosny, tym więcej naszych Pensjonariuszy z chęcią korzysta z możliwości przebywania na naszym ogrodzie. Miejmy nadzieję, że zima już za nami i będzie coraz więcej słonecznych, ciepłych dni.