Alter Domus

Alter Domus

Nowoczesny, komfortowy budynek, profesjonalny i zaangażowany personel, świadomość potrzeb i chęć zaspakajania oczekiwań. Zależy nam, aby każdy z naszych gości otrzymał dokładnie to, czego oczekuje.

Zobacz więcej

 

Opieka

Opieka

Kilka dni, kilka tygodni, a może na dłużej? Szeroki wachlarz elastycznych wariantów opieki, który przygotowaliśmy, spełni oczekiwania zarówno naszych gości jak i ich rodzin. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Zobacz więcej

 

Rehabilitacja

Rehabilitacja

Jesteś naszym gościem na dłużej, czy może potrzebujesz tylko poprawić stan swojego zdrowia korzystając z pojedynczych zabiegów? Każdemu, niezależnie od wieku spróbujemy pomóc oferując program rehabilitacyjny dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Zobacz więcej

 

Nowe zajęcia w Alter Domus

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W grudniu rozpoczęliśmy cykl kolejnych zajęć dla naszych Pensjonariuszy. Trzy razy w tygodniu mamy spotkania z literaturą, tańcem i sztuką. W ramach tych zajęć odbyło się już między innymi zapoznanie z kulturą irlandzką. Prezentowana i omawiana była poezja irlandzka, mieliśmy okazję posłuchać irlandzkiej muzyki, a nawet obejrzeć krótki pokaz tańca. W ramach przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia były również zajęcia dotyczące kolęd i pastorałek. Było wspólne śpiewanie, słuchanie, a także omawianie historii niektórych z nich.