Alter Domus

Alter Domus

Nowoczesny, komfortowy budynek, profesjonalny i zaangażowany personel, świadomość potrzeb i chęć zaspakajania oczekiwań. Zależy nam, aby każdy z naszych gości otrzymał dokładnie to, czego oczekuje.

Zobacz więcej

 

Opieka

Opieka

Kilka dni, kilka tygodni, a może na dłużej? Szeroki wachlarz elastycznych wariantów opieki, który przygotowaliśmy, spełni oczekiwania zarówno naszych gości jak i ich rodzin. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Zobacz więcej

 

Rehabilitacja

Rehabilitacja

Jesteś naszym gościem na dłużej, czy może potrzebujesz tylko poprawić stan swojego zdrowia korzystając z pojedynczych zabiegów? Każdemu, niezależnie od wieku spróbujemy pomóc oferując program rehabilitacyjny dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Zobacz więcej

 

Nowe rodzaje pobytu

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Cały czas staramy się dostosowywać ofertę do potrzeb osób zainteresowanych pobytem w ALTER DOMUS. Słuchamy Państwa opinii, staramy się rozpoznać Państwa potrzeby i robimy wszystko co w naszej mocy, aby dostosować naszą ofertę do Państwa oczekiwań.  W związku z tym wprowadzamy pobyty na 10, 20 i 30 dni. Mamy nadzieję, że będzie to atrakcyjne uzupełnienie naszej oferty. Na pewno taki krótki pobyt może być też dobrym sposobem na oswojenie się Pensjonariusza z warunkami ewentualnego dłuższego pobytu w przyszłości.