Alter Domus

Alter Domus

Nowoczesny, komfortowy budynek, profesjonalny i zaangażowany personel, świadomość potrzeb i chęć zaspakajania oczekiwań. Zależy nam, aby każdy z naszych gości otrzymał dokładnie to, czego oczekuje.

Zobacz więcej

 

Opieka

Opieka

Kilka dni, kilka tygodni, a może na dłużej? Szeroki wachlarz elastycznych wariantów opieki, który przygotowaliśmy, spełni oczekiwania zarówno naszych gości jak i ich rodzin. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Zobacz więcej

 

Rehabilitacja

Rehabilitacja

Jesteś naszym gościem na dłużej, czy może potrzebujesz tylko poprawić stan swojego zdrowia korzystając z pojedynczych zabiegów? Każdemu, niezależnie od wieku spróbujemy pomóc oferując program rehabilitacyjny dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Zobacz więcej

 

Wigilia w ALTER DOMUS

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

To już kolejna Wigilia Świąt Bożego Narodzenia w Alter Domus. Oprócz naszych Mieszkańców, którzy oczywiście byli głównymi uczestnikami wieczerzy wigilijnej, gościliśmy także wielu członków rodzin naszych Podopiecznych. Dużą radość i satysfakcję sprawiło nam to, że udało się wykorzystać tę okazję do spotkania w tak dużym gronie. Mamy nadzieję, że dla Pensjonariuszy Alter Domus i ich bliskich również były to chwile radości. Podając tradycyjne świąteczne potrawy, składając sobie życzenia, no i oczywiście śpiewając kolędy udało się wprowadzić świąteczną atmosferę, nawet pomimo zupełnie nie bożonarodzeniowej pogody. Kilka zdjęć z tegorocznej wigilii do zobaczenia w GALERII.