Alter Domus

Alter Domus

Nowoczesny, komfortowy budynek, profesjonalny i zaangażowany personel, świadomość potrzeb i chęć zaspakajania oczekiwań. Zależy nam, aby każdy z naszych gości otrzymał dokładnie to, czego oczekuje.

Zobacz więcej

 

Opieka

Opieka

Kilka dni, kilka tygodni, a może na dłużej? Szeroki wachlarz elastycznych wariantów opieki, który przygotowaliśmy, spełni oczekiwania zarówno naszych gości jak i ich rodzin. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Zobacz więcej

 

Rehabilitacja

Rehabilitacja

Jesteś naszym gościem na dłużej, czy może potrzebujesz tylko poprawić stan swojego zdrowia korzystając z pojedynczych zabiegów? Każdemu, niezależnie od wieku spróbujemy pomóc oferując program rehabilitacyjny dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Zobacz więcej

 

Rehabilitacja w Alter Domus

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Rehabilitacja, a bardziej precyzyjnie fizjoterapia. Oferujemy fizjoterapię zarówno ortopedyczną jak i neurologiczną. Naszymi Podopiecznymi są osoby po urazach i operacjach, które były leżące, a w tej chwili chodzą samodzielnie, ale także niektórzy z naszych Gości cierpią na skutki urazów neurologicznych. Jesteśmy przygotowani do opieki podczas dłuższego pobytu, ale również oferujemy zajęcia i zabiegi terapeutyczne bez zakwaterowania.