Alter Domus

Alter Domus

Nowoczesny, komfortowy budynek, profesjonalny i zaangażowany personel, świadomość potrzeb i chęć zaspakajania oczekiwań. Zależy nam, aby każdy z naszych gości otrzymał dokładnie to, czego oczekuje.

Zobacz więcej

 

Opieka

Opieka

Kilka dni, kilka tygodni, a może na dłużej? Szeroki wachlarz elastycznych wariantów opieki, który przygotowaliśmy, spełni oczekiwania zarówno naszych gości jak i ich rodzin. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Zobacz więcej

 

Rehabilitacja

Rehabilitacja

Jesteś naszym gościem na dłużej, czy może potrzebujesz tylko poprawić stan swojego zdrowia korzystając z pojedynczych zabiegów? Każdemu, niezależnie od wieku spróbujemy pomóc oferując program rehabilitacyjny dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Zobacz więcej

 

Kolejni Goście

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W ostatnich dniach przyjęliśmy kolejnych Gości do naszego Centrum. Bardzo nas cieszy, że z tygodnia na tydzień przybywa naszych Podopiecznych. Każda kolejna osoba decydująca się na spędzanie czasu w ALTER DOMUS sprawia nam radość. A zaufanie, którym obdarowują nas nasi Goście i ich Rodziny decydując się na współprace z nami mobilizuje nas do ciągłego doskonalenia naszej oferty i robienia wszystkiego, aby zaspokoić możliwie wszystkie Ich potrzeby i oczekiwania.

Niezmiennie serdecznie zapraszamy.