Alter Domus

Alter Domus

Nowoczesny, komfortowy budynek, profesjonalny i zaangażowany personel, świadomość potrzeb i chęć zaspakajania oczekiwań. Zależy nam, aby każdy z naszych gości otrzymał dokładnie to, czego oczekuje.

Zobacz więcej

 

Opieka

Opieka

Kilka dni, kilka tygodni, a może na dłużej? Szeroki wachlarz elastycznych wariantów opieki, który przygotowaliśmy, spełni oczekiwania zarówno naszych gości jak i ich rodzin. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Zobacz więcej

 

Rehabilitacja

Rehabilitacja

Jesteś naszym gościem na dłużej, czy może potrzebujesz tylko poprawić stan swojego zdrowia korzystając z pojedynczych zabiegów? Każdemu, niezależnie od wieku spróbujemy pomóc oferując program rehabilitacyjny dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Zobacz więcej

 

Wybór domu opieki - trudna sprawa

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ośrodków oferujących opiekę jest dużo. Począwszy od tych najtańszych, często niestety działających poza prawem, w których warunki pobytu i opieka są adekwatne do ceny, aż do tych najbardziej luksusowych, najdroższych, oferujących bardzo szeroki wachlarz usług dodatkowych, piękne wnętrza, atrakcyjne lokalizacje, sale kinowe, spa i wiele innych udogodnień. Niemalże każdy może znaleźć coś dla siebie. I właśnie dlatego, że oferta jest tak zróżnicowana warto poświęcić trochę uwagi i czasu na wybranie miejsca odpowiedniego dla osoby bliskiej.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą co najmniej kilku ośrodków. Pierwszym źródłem informacji może być internet, ważne jest też żeby pojechać, zobaczyć jak to wygląda na miejscu, porozmawiać z personelem, obejrzeć pokoje, spróbować wyczuć atmosferę miejsca. Istotne jest też zapoznanie się z treścią umowy regulującą pobyt, sposobem rozliczeń ewentualnych leków czy pieluch, cenami różnych usług dodatkowych tych wymienionych jak i tych czasem przemilczanych, sposobie rozliczenia umowy po zakończeniu pobytu. Rzadko kiedy w życiu jest tak, że to co najtańsze jest najlepsze. Tym bardziej jeżeli chodzi o właściwe zaopiekowanie się i stworzenie godnych, komfortowych, przyjemnych warunków pobytu dla mamy, taty, babci, dziadka, cioci, wujka czy innej osoby nam bliskiej.